Twój prywatny instruktor fitness
Twój prywatny instruktor fitness
Twój prywatny instruktor fitness
Twój prywatny instruktor fitness
Fit4you

Fit4you Fit4you - sprzęt firmy Reebok Professional

step Step
Reebok jest jednym z najbardziej rozpoznawanych produktów treningowych firmy Reebok. Antypoślizgowa nawierzchnia, ogumiona platforma i nowatorski system blokowania stepu na poszczególnych poziomach dają pełne bezpieczeństwo użytkowania. W celu zwiększenia intensywności ćwiczeń, Step Reebok można ustawią na trzech różnych poziomach.
deck Reebok Deck.
Reebok Deck to rewolucyjna, wielofunkcyjna platforma ćwiczeniowa, która może spełniać zarówno funkcją stepu jak i ławeczki treningowej. Reebok Deck pozwala na wykonywanie ćwiczeń z wolnymi ciężarami, na przeprowadzanie treningów wydolnościowych analogicznych do treningów na stepie, a dzięki sześciu uchwytom na tube - również do wykonywania kompleksowych ćwiczeń wzmacniająco-modelujących. Platformą można ustawiać na dwóch różnych wysokościach.
Core Board Reebok Core Board
Platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby wykonywane na niej ćwiczenia pobudzały pracę mięśni wewnętrznych i usprawniały koordynacją ruchową. Każdy wykonywany ruch na platformie powoduje zmianą pozycji Core Board'u, a tym samym zmusza ćwiczącego do zachowania równowagi, co dodatkowo uatrakcyjnia trening i podnosi poziom intensywności ćwiczeń.
Piłka Gymball Piłka Gymball
Piłka Gymball została wyprodukowana ze specjalnego tworzywa - pianki PVC. dzięki temu, nawet przy dużej intensywności ćwiczeń, Piłka nie pozostawia na skórze śladów w postaci siniaków. Gymball jest niezastąpiona w okresie rehabilitacji, a także jako urozmaicenie treningów wzmacniających, balansujących i mentalnych.
Hantle winylowe Hantle winylowe
Hantle winylowe są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego studia fitness. dzięki nim możemy ćwiczyć górne partie mięśniowe bez narażenia ich na zbyt duży rozrost. Hantle, dzięki winylowej nawierzchni pewnie trzymają się w dłoniach i są łatwe w konserwacji.
Hantle gumowe Hantle gumowe
Ich zaletą jest odpowiednio dobrany kształt, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i zapobiega wysunięciu się hantla z ręki podczas ćwiczeń. Dodatkowym atutem jest brak pokrycia wierzchniego, dzięki czemu hantle, nawet przez długi okres użytkowania pozostają w nienaruszonym stanie.
Obciążenia na nadgarstki obciążenia na nadgarstki
Wykonane z miękkiego, wysokiej jakości neoprenu obciążenia na nadgarstki i kostki są doskonałym przyrządem treningowym. można je wykorzystywać zarówno do ćwiczeń w domu, jak i w fitness klubie na zajęciach o małej intensywności.
Kije treningowe Kije treningowe
Dzięki odpowiednio dobranemu obciążeniu jesteśmy w stanie wzmacniać i kształtować większość grup mięśniowych unikając niebezpieczeństwa ich znaczącego rozrostu.
Power Tube Reebok Power Tube
Regulowany tubing Regulowany tubing
Regulowany tubing jest wykonany w 100% z naturalnej gumy, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały i długo nadaje się nawet do bardzo intensywnego wykorzystania.
Mata do aerobiku Mata do aerobiku
Antypoślizgowa nawierzchnia umożliwia przeprowadzanie na niej ćwiczeń wzmacniających, balansujących, stretchingu i innych form treningowych.
Taśmy do pilatesa Taśmy do pilatesa
Zestaw 3 wytrzymałych taśm o różnym stopniu oporu. Każdemu kolorowi przyporządkowany jest inny stopień oporu. długość jednej taśmy wynosi 1,25 metra.
Piłki do pilatesa Piłki do pilatesa
Obciążone, miekkie w dotyku i mieszczące sią swobodnie w dłoni piłki do pilatesa, to kolejna propozycja przyrządu do wykorzystania na treningach wzmacniających, treningach poprawiających koordynacją ruchową czy treningach mentalnych typu joga lub pilates.
Obręcz do pilatesa Obręcz do pilatesa
Wygodna w użyciu, giętka obręcz do pilatesa jest idealnym narzędziem pomagającym oddziaływać na mięśnie głębokie. obręcz jest szczególnie przydatna podczas ćwiczeń wzmacniających uda oraz ramiona.
trampolina Trampolina
Trening na trampolinie to coraz popularniejsza forma fitnessu. Trampolina daje możliwość przeprowadzenia bezpiecznego, kompleksowego treningu, łączącego w sobie funkcje treningu aerobowego i balansującego. dzięki 6 nogom i metalowemu stelażowi, trampolina jest bezpieczna dla użytkownika.
skakanka Skakanka skórzana
Skakanka zrobiona z wysokiej jakości skóry z uchwytami pokrytymi gąbką.

Nordic Walking   |    Zajęcia Cardio (aerobowe)   |    Zajęcia Muscle (wzmacniające)    |    Zajęcia Cooling   |    Zajęcia Ukierunkowane